Odśnieżanie dachów za pomocą podnośnika koszowego


Montaż światełek świątecznychZimą większość przedsiębiorców i właścicieli budynków boryka się z jednym podstawowym problemem. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo i czystość terenu, miejsca pracy i – na przykład w przypadku sklepów, supermarektów, galerii handlowych czy urzędów – bezpieczeństwo klientów oraz petentów. Dlatego nasza profesjonalna firma dba o swoich klientów również w porze zimowej i oferuje usługi odśnieżanie dachów i usuwanie sopli.

Odśnieżanie dachów

Dachy, które zazwyczaj odśnieżamy nie są małymi przestrzeniami, a w takich przypadkach niezbędna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie, którego na szczęście naszym operatorom nie brakuje. Praca w niskiej temperaturze i warunkach zimowych jest dodatkowym utrudnieniem, tym bardziej dla osób w tym zakresie niedoświadczonych. Dlatego proponujemy profesjonalne odśnieżanie – wykonywane jednorazowo lub regularnie (w zależności od potrzeb klientów).

Usuwanie sopli

Drugą, równie ważną, usługą jest usuwanie sopli. Zimą nie tylko dachy pokrywają się ciężkim śniegiem. Mroźne temperatury idealnie sprzyjają tworzeniu nawisów śnieżnych. Budujące się sople to narastające zagrożenie dla przechodniów oraz dla Ciebie samego. Pomyśl o tym zanim zaczną się prawdziwe opady śnieżne. Sople są niebezpieczne, nawet jeśli zawieszone są na niedużej wysokości. Spadając mogą jednak wyrządzić poważną krzywdę, a osoba poszkodowana może wtedy zaskarżyć Twoją firmę o nieumyślne powodowanie wypadków w miejscu publicznym. Dlatego tak ważne jest usuwanie sopli w porę, kiedy dopiero się one tworzą.

Montaż ozdób świątecznych

Wybierz najbezpieczniejszą markę – wynajem podnośników koszowych w Łodzi

W Rent-Expert zatrudniamy tylko najlepszych operatorów podnośników koszowych, dlatego możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość oferowanych usług. Nasi pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem i z wiedzą, która pomaga w wykonywaniu wszystkich, nawet najtrudniejszych zleceń przy użyciu podnośnika koszowego. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Kontakt Łódź

tel. +48 690 066 060
ZADZWOŃ - CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

Inne usługi
- montaż ozdób świątecznych
- odśnieżanie dachów